Asystentka/Asystent Działu Prawnego

  • Data dodania:Sierpień 12, 2019
  • Można aplikować do: Wrzesień 9, 2019
  • Wyświetleń: 21
0 Aplikacji
  • Rodzaj umowy Pełny etat
Warszawa, Polska
Treść ogłoszenia

Jesteśmy zespołem ekspertów świadczących dla naszych Klientów najwyższej jakości usługi, w kompleksowy sposób dostarczając dla nich rozwiązania w obszarze podatkowo-prawnym. Ponieważ dbamy o środowisko pracy i relacje, do współpracy zapraszamy nie tylko osoby z merytoryczną wiedzą ale o odpowiednich cechach osobowościowych, ceniących wartości i kulturę organizacyjną. Dzięki temu pracujemy z pasją, w środowisku, w którym rozwijamy się zawodowo jako zespół i indywidualnie. Zajmujemy czołowe miejsca w branżowych rankingach ogólnopolskich, tworzymy publikacje naukowe, jesteśmy widoczni w mediach ogólnopolskich a także organizujemy dwa Kongresy podatkowo-prawne, których jesteśmy pomysłodawcą. Dbamy o siebie nawzajem, dlatego nowe biuro zlokalizowane w sercu Warszawy jest odpowiedzią na potrzeby naszych pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem działu podatkowych, obecnie poszukujemy:

ASYSTENTKI/ASYSTENTA DZIAŁU PRAWNEGO

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: ADMIN/08-2019

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów,

  • praca z dokumentami (formatowanie, porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja),

  • prowadzenie kalendarzy prawników,

  • rozliczenie wydatków służbowych członków zespołu,

  • organizowanie podróży służbowych,

  • organizowanie i umawiania spotkań,

  • ewidencja czasu pracy zespołu,

  • inne prace zlecone.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku asystentki/a w kancelarii prawnej,

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów, mile widziane wykształcenie lingwistyczne, prawnicze lub administracyjne,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz umiejętności pracy w zespole,

  • doskonałej organizacji pracy w sytuacji stresu i pod presją czasu,

  • umiejętności ustalania priorytetów i kojarzenia faktów,

  • sumienności i skrupulatności,

  • biegłości w obsłudze programów MS Office oraz urządzeń biurowych,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej pozycji na rynku,

  • przyjazną atmosferę pracy, wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe,

  • system kafeteryjny umożliwiający dostosowanie benefitów do indywidualnych potrzeb (opieka medyczna, karta multisport, bilety na wydarzenia kulturalne, karty podarunkowe, kupony na lunch etc),

  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (pomiędzy liniami metra: M1 stacja Świętokrzyska i M2 stacja Rondo Daszyńskiego, bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowych, autobusowych, stacji PKP i Dworca Centralnego).