Prawnik – Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krowiak

Prawnik - Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krowiak

  • Data dodania:Czerwiec 3, 2019
  • Wyświetleń: 45
0 Aplikacji
  • Rodzaj umowy Pełny etat
Rzeszów, Polska
Treść ogłoszenia

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Krowiak

Prawnik

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymagania:

  • Ukończone studia prawnicze,
  • Rozpoczęta aplikacja radcowska będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w pracy w kancelarii, sądzie, prokuraturze, administracji skarbowej mile widziane,
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji w pracy i w zespole,
  • Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Otwartość na wdrażanie rozwiązań informatycznych w branży prawniczej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Obowiązkowa znajomość programów MS Office, Lex, lub/ oraz Softlex, Sawa,
  • Znajomość programów związanych z archiwizacją elektroniczną dokumentów i obsługą klientów.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie pism na etapie przedsądowym i egzekucyjnym,
  • Ewidencjonowanie spraw i ich archiwizacja (informatyczna i fizyczna),
  • Nadzorowanie postępowań egzekucyjnych,
  • Praca zespołowa z radcami prawnymi i aplikantami,
  • Organizacja wspópracy pomiędzy kancelarią oraz jej klientami,
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań dla klientów kancelarii.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stałą współpracę,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Zdobycie doświadczenia w obsłudze podmiotów gospodarczych,
  • Współpracę z doświadczonymi prawnikami,
  • Komfortowe warunki pracy.