Prawnik – konsultant Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Płudowski

Prawnik - konsultant Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Płudowski

  • Data dodania:Czerwiec 5, 2019
  • Można aplikować do: Lipiec 5, 2019
  • Wyświetleń: 35
0 Aplikacji
  • Rodzaj umowy Pełny etat
Wrocław, Polska
Treść ogłoszenia

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Płudowski

www.kppp.pl

zajmująca się kompleksową obsługą prawną spraw z funduszami sekurytyzacyjnymi, firmami windykacyjnymi, bankami, firmami pożyczkowymi i innymi podmiotami na etapie polubownym, sądowym oraz egzekucyjnym

poszukuje kandydata na stanowisko:

Prawnik – konsultant

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • samodzielny kontakt telefoniczny i osobisty z klientami kancelarii (w tym m. in. pozyskiwanie nowych klientów, udzielanie informacji klientom kancelarii w zakresie aktualnego etapu prowadzonego postępowania)
  • prowadzenie korespondencji mailowej z klientami kancelarii
  • przygotowywanie projektów pism procesowych w sprawach cywilnych oraz egzekucyjnych pod nadzorem doświadczonego pełnomocnika
  • bieżący nadzór nad przebiegiem postępowań sądowych i egzekucyjnych
  • bieżąca obsługa korespondencji

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie prawnicze, mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w firmie windykacyjnej lub banku
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność i otwartość
  • umiejętność prowadzenia telefonicznych rozmów z klientem
  • dokładność, pracowitość, rzetelność, terminowość
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • umiejętność logicznego myślenia
  • doskonała znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej (postępowanie upominawcze, nakazowe, EPU, egzekucyjne)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • samodzielne, odpowiedzialne i dające satysfakcję stanowisko
  • miejsce pracy w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrocławia

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelarię Radcy Prawnego Mateusza Płudowskiego z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 10/10/1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kancelaria Radcy Prawnego Mateusza Płudowskiego z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 10/10/1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.