Prawnik VTS Sp. z o.o.

  • Data dodania:Sierpień 12, 2019
  • Można aplikować do: Wrzesień 4, 2019
  • Wyświetleń: 21
0 Aplikacji
  • Rodzaj umowy Pełny etat
Gdańsk, Polska
Treść ogłoszenia

PRAWNIK

nr ref.: LS

miejsce pracy: Gdańsk

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Prawnika będzie prowadzenie obsługi prawnej spółki VTS Sp.z o.o. należącej do korporacji o ogólnoświatowym zasięgu oraz wdrażanie standardów oraz polityki obsługi prawnej w spółce.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa prawna spółki VTS Sp. z o.o.,

  • Wsparcie prawne dla poszczególnych działów spółki,

  • Wdrażanie procedur w zakresie legal,

  • Implementacja i nadzór nad programem compliance, jako narzędzia do zarządzania ryzykiem w Spółce,

  • Aktywny udział we wdrożeniu elektronicznego systemu służącego do kontroli akceptacji transakcji i obiegu dokumentów formalnych,

  • Weryfikacja umów z kontrahentami pod kątem bezpieczeństwa zawieranych transakcji oraz przygotowywanie opinii i informacji prawnych dla Zarządu i Dyrektorów Działów,

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad Ładu korporacyjnego Spółki, w tym przygotowywanie protokołów na posiedzenia organów spółki,

  • Ochrona własności intelektualnej Spółki (bieżąca współpraca z rzecznikiem patentowym),

  • Monitoring zmian w polskim prawodawstwie i przygotowanie cyklicznej informacji dla Zarządu,

  • Współpraca z zewnętrznymi prawnikami i kancelariami prawnymi w zakresie realizowanych zadań.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie prawnicze,

  • Dobra znajomość prawa handlowego i cywilnego,

  • Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w kancelarii lub jako in – house,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (MS Office),

  • Umiejętność podejmowania inicjatywy,

  • Dokładność, terminowość, dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań,

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz wielozadaniowość.

Oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji o ogólnoświatowym zasięgu,

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy udziale w kluczowych projektach firmy,

  • Realny wpływ na kreowanie i wdrażanie standardów prawnych spółki,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna Luxmed, karta Multisport).