Specjalista ds. ochrony danych osobowych – Prawnik

Specjalista ds. ochrony danych osobowych - Prawnik

  • Data dodania:Czerwiec 5, 2019
  • Wyświetleń: 32
0 Aplikacji
  • Rodzaj umowy Pełny etat
Warszawa, Polska
Treść ogłoszenia

 JAMANO Sp. z o.o.

JAMANO Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w ochronie danych osobowych i bezpieczeństwie informacji. Ważne są dla nas rozwiązania dopasowane do branży Klienta, dlatego stawiamy na kompleksowe podejście do wymagań prawnych oraz oczekiwań operacyjnych i biznesowych organizacji. Współpracujemy z kilkuset klientami m.in. z branży medycznej, ubezpieczeniowej, turystycznej oraz z sektora administracji publicznej.

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie procesów ochrony danych osobowych
  • Opracowywanie i opiniowanie standardów ochrony danych osobowych
  • Zapewnienie oraz monitorowanie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych
    oraz bezpieczeństwa ich przetwarzania
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze ochrony danych osobowych
  • Realizacja audytów ochrony danych osobowych i opracowywanie raportów poaudytowych
  • Opracowywanie i konsultowanie dokumentacji z obszaru ochrony danych osobowych
    (polityki, instrukcje), umów powierzenia danych osobowych
  • Wykonywanie funkcji Inspektora Ochrony Danych
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych
  • Opracowywanie i wdrażanie wymogów RODO

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Doświadczenie w obszarze tematyki ochrony danych osobowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Bezpieczeństwa Informacji/Inspektora Ochrony Danych
  • Co najmniej rok doświadczenia w pracy związanej z wdrażaniem i praktycznym stosowaniem przepisów o ochronie danych osobowych
  • Praktyczna znajomość przepisów w zakresie ochrony danych osobowych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy poza biurem
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • Udział w ciekawych projektach oraz zdobycie praktycznych umiejętności w rozwojowej branży
  • Wsparcie ze strony doświadczonych kolegów
  • Dowolną, najbardziej wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie – decyzja należy do Ciebie!)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

“Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji przez Administratora danych.