Specjalista ds. Procesu Prawnego Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp. k.

  • Data dodania:Sierpień 12, 2019
  • Można aplikować do: Wrzesień 9, 2019
  • Wyświetleń: 22
0 Aplikacji
  • Rodzaj umowy Pełny etat
Wrocław, Polska
Treść ogłoszenia

RAVEN – KANCELARIA PRAWNA to zespół 200 specjalistów, obecnie prowadzących w imieniu swoich klientów ponad 400 000 postępowań. Kancelaria współpracuje z międzynarodowymi instytucjami finansowymi oraz funduszami sekurytyzacyjnymi. Zajmuje się doradztwem w procesach due diligence i transakcjach sprzedaży oraz obsługą portfeli wierzytelności.

 Obecne poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Procesu Prawnego

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Bezpośredni nadzór nad przebiegiem postępowania egzekucyjnego

  • Rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej  w systemie z zachowaniem terminu i merytorycznej obsługi dokumentów

  • Monitorowanie spraw na etapie postępowania egzekucyjnego

  • Bieżący kontakt telefoniczny, mailowy z instytucjami (sąd, komornik, urząd)

  • Sporządzanie pism procesowych oraz pism w toku postępowania egzekucyjnego

  • Uzupełnianie braków formalnych pism na etapie sądowym i egzekucyjnym

  • Realizacja celów budżetowych

  • Raportowanie działań przełożonym

OCZEKUJEMY:

  • Absolwent/ka lub student/ka czwartego lub piątego roku prawa

  • Dobrej znajomości programów MS Office w szczególności MS Excel

  • Umiejętności organizowania pracy własnej

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • Zaangażowania i chęci podejmowania się nowych zadań

  • Pełnej dyspozycyjności (w godzinach 8:00 – 16:00)

  • Umiejętności komunikacyjnych w kontaktach telefonicznych

  • Odpowiedzialności za podejmowane działania

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach

  • Możliwość rozwoju w lokalnych i międzynarodowych strukturach Grupy Kruk

  • Comiesięczny system kafeteryjny Mybenefit

  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Bezpłatny dostęp do platformy językowej (English i Business English)

  • Parking dla rowerów i samochodów

  • Możliwość uzyskania atrakcyjnego bonusu w programie poleceń pracowniczych