Szukam Aplikanta adwokackiego I – II roku

  • Data dodania:Maj 16, 2019
  • Można aplikować do: Lipiec 17, 2019
  • Wyświetleń: 22
0 Aplikacji
  • Rodzaj umowy Pełny etat
Żwirki i Wigury 46, Warszawa, Polska
Treść ogłoszenia

Miejsce pracy: Warszawa

Kancelaria KNS Kucharski Nowiński Węglarzy Szczerba Adwokacka Spółka Partnerska zatrudni aplikanta adwokackiego I – II roku do pracy w biurze w Warszawie.

KNS Kucharski Nowiński Węglarzy Szczerba Adwokacka Spółka Partnerska  jest kancelarią prawną o profilu procesowym, specjalizującą się w zakresie prawa karnego oraz doradztwie i reprezentacji podmiotów gospodarczych.

Poszukujemy aplikantów adwokackich I-II roku zainteresowanych możliwością zdobycia doświadczenia w pracy prawnika procesowego. Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą wspierać merytorycznie prawników i partnerów Kancelarii w ich codziennej pracy.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych,
  • przygotowywanie opinii prawnych,
  • nadzorowanie spraw sądowych,
  • zastępstwa procesowe.

Czego oczekujemy?

  • szczegółowa wiedza w zakresie prawa karnego, cywilnego, handlowego,
  • znajomość  języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • sumienność, zaangażowanie i umiejętność nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.